Wood Ballance Diffu

Pro milovníky aromaterapie jsem do sortimentu zařadila i keramické a dřevěné aroma difuzéry. Tento difuzér je vyrobený z opravdového dřeva. Provoní Vám domov nebo kancelář, a prostor tak bude zase o něco útulnější a příjemnější. Lze využít také v ložnici či dětském pokoji, při józe a relaxaci. Funguje i jako zvlhčovač vzduchu. Má velmi jednoduché použití - nádobku na vodu naplňte po vyznačenou rysku, nakapejte esenciální olej a přiklopte. Dle toho, co od produktu očekáváte, kapejte množství kapek. Doporučuji 3 - 5 kapek esenciálního oleje. Pokud chcete nabudit a zvýšit koncentraci, doporučuji z Ballance nabídky kompozici KONCENTROL a SOUSTŘEĎOL. Na zpříjemnění domácí atmosféry třeba GENTLEMAN a na zimní období ZÁZVOROVÝ POMERANČ. 

 

Skladem
2 215 Kč
0X0A5082
Novinka

o produktu: má nastavitelná LED světýlka, kapacita 100ml, materiál: keramika + PP, ultrazvuková frekvence 2,4 MHz, spotřeba energie 16W, pracovní čas 2H/4H/ON, velikost 112 mm * 240 mm

Údržba: Nenechávejte vodu s olejem v difuzéru stát dlouhodobě, produkt se tak zanese a nebude správně fungovat. Ideální je po každém použití difuzér vytřít hadříkem s jedlou sodou a octem.

Nastavení časovače a automatické vypnutí bez vody: 4 režimy nastavení času: 1h/ 3h/ 5h/ trvale zapnuto. Automatické vypnutí při příliš nízké hladině vody.

2 možnosti studené mlhy: přerušovaná mlha/ nepřetržitá mlha, LED světlo: barvu lze cyklicky měnit nebo ji nastavit na jednu pevnou barvu. Díky ultrazvukové technologii nebude tento aromaterapeutický difuzér rušit vaše studium, práci ani spánek.

Zpět do obchodu