O nás

ilustrace_o_nas

Kdo jsme, co děláme a proč jsme

Začalo to komerčními stromečky v autě, jejichž chemická ,,vůně" nás nepříjemně šimrala v nose a po delších cestách způsobovala bolest hlavy. Proto vznikla DŘEVĚNÁ VONÍTKA DO AUTA. Chtěli jsme něco, co bude mít trochu hlubší smysl a bude mít i částečný význam v našem zdraví. Právě proto si můžete nakapat na dřevěné vonítko kvalitní esenciální olej od české firmy. 

Interiér auta či bytu můžete také provonit PŘÍRODNÍMI OSVĚŽOVAČI VZDUCHU S  ESENCIÁLNÍMI OLEJI.

V nabídce máme také AROMA DIFUZÉRY - jak do interiéru tak i do auta.

Žhavou novinkou jsou ručně dělané SÓJOVÉ SVÍČKY.

 

 

Přívůně

Silice či esenciální oleje a vonné přírodní oleje dodává kvalitní česká firma. Proč jsem právě zvolila rostlinné vonné oleje a silice? Odpověď je jednoduchá. Pro své účinky se esenciálním olejům přezdívá srdce rostlin.

 

Esenciální oleje mohou vznikat ve všech částech rostlin od květů po kořeny. Tyto oleje se diametrálně liší od běžných rostlinných olejů (například slunečnicového) především v tom, že se jedná o silně koncentrované komplexní látky s multifunkčními vlastnostmi.

 

Ovlivňují naše emoce, psychiku a náladu. Proto jsem EO podporující koncentraci zvolila právě do koncentrolu a soustřeďolu. A pak tu máme oleje vonné - připravené z přírodních zdrojů, ale samy o sobě se v přírodě nevyskytující. Všechny přívuně jsme pečlivě vybírali tak, aby voněly i co nejvíce mlsným nosíčkům. Naše heslo zní: voňavě a stylově!

Jak je používat dřevěná vonítka? Naberte pipetou a nakapejte 5 – 10 kapek přívuně na dřevěné vonítko, nechte olej vsáknout a umístěte do auta.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení