O nás

ilustrace_o_nas

Kdo jsme, co děláme a proč jsme

Jsem vlastně jen malá mladá holka, co si chtěla splnit sen – rozjet vlastní podnikání, které ale bude mít trochu hlubší smysl a bude mít i částečný význam v našem zdraví. Důležité pro mě také bylo, udržet BALANC mezi námi a přírodou.

Čuchat totiž komerční stromečky v autě, jejichž chemická ,,vůně“ mi dlouho šimrala v nose a při delších cestách způsobovala bolest hlavy, mi bylo proti čuchu už nějakou dobu.

A tak vznikl za jedné probdělé úplňkové noci takový malý zárodek nápadu v mé hlavě. Přírodní vůně – přívuně – na dřevěném motivu dle vlastního výběru.

Uběhlo několik měsíců, bylo za tím spoustu práce ale wuala, je to konečně na světě!

 

Přívůně

Silice či esenciální oleje a vonné přírodní oleje dodává kvalitní česká firma. Proč jsem právě zvolila rostlinné vonné oleje a silice? Odpověď je jednoduchá. Pro své účinky se esenciálním olejům přezdívá srdce rostlin.

 

Esenciální oleje mohou vznikat ve všech částech rostlin od květů po kořeny. Tyto oleje se diametrálně liší od běžných rostlinných olejů (například slunečnicového) především v tom, že se jedná o silně koncentrované komplexní látky s multifunkčními vlastnostmi.

 

Ovlivňují naše emoce, psychiku a náladu. Proto jsem EO podporující koncentraci zvolila právě do koncentrolu a soustřeďolu. A pak tu máme oleje vonné - připravené z přírodních zdrojů, ale samy o sobě se v přírodě nevyskytující. Všechny přívuně jsme pečlivě vybírali tak, aby voněly i co nejvíce mlsným nosíčkům. Naše heslo zní: voňavě a stylově!

Jak je používat? Naberte pipetou a nakapejte 5 – 10 kapek přívuně na dřevěné vonítko, nechte olej vsáknout a umístěte do auta.