O nás

 

Koncept BALLANCE

Začalo to komerčními stromečky v autě, jejichž chemická ,,vůně" nás nepříjemně šimrala v nose a po delších cestách způsobovala bolest hlavy. Proto vznikla DŘEVĚNÁ VONÍTKA DO AUTA. Chtěli jsme něco, co bude mít trochu hlubší smysl a bude mít i částečný význam v našem zdraví. Právě proto si můžete nakapat na dřevěné vonítko kvalitní esenciální olej od české firmy. 

Interiér auta či bytu můžete také provonit PŘÍRODNÍMI OSVĚŽOVAČI VZDUCHU S  ESENCIÁLNÍMI OLEJI.

V nabídce máme také AROMA DIFUZÉRY, kde krásně můžete využít benefity esenciálních olejů a ještě si tak vyvinut místnost.

Žhavou novinkou jsou ručně dělané SÓJOVÉ SVÍČKY v ručně tvořené dóze z eko materiálu.

 

 

Přívůně

Silice či esenciální oleje a vonné přírodní oleje dodává kvalitní česká firma. Proč jsem právě zvolila rostlinné vonné oleje a silice? Odpověď je jednoduchá. Pro své účinky se esenciálním olejům přezdívá srdce rostlin.

 

Esenciální oleje mohou vznikat ve všech částech rostlin od květů po kořeny. Tyto oleje se diametrálně liší od běžných rostlinných olejů (například slunečnicového) především v tom, že se jedná o silně koncentrované komplexní látky s multifunkčními vlastnostmi.

 

Ovlivňují naše emoce, psychiku a náladu. Proto jsem EO podporující koncentraci zvolila právě do koncentrolu a soustřeďolu. A pak tu máme oleje vonné - připravené z přírodních zdrojů, ale samy o sobě se v přírodě nevyskytují. Všechny přívůně jsem pečlivě vybírala tak, aby voněly i co nejvíce mlsným nosíčkům. Heslo Ballancde zní: voňavě a stylově!

 

Zpět do obchodu