O nás

 

Koncept BALLANCE

Začalo to komerčními stromečky v autě, jejichž chemická ,,vůně" nás nepříjemně šimrala v nose a po delších cestách způsobovala bolest hlavy. Proto vznikla DŘEVĚNÁ VONÍTKA DO AUTA. Chtěli jsme něco, co bude mít trochu hlubší smysl a bude mít i částečný význam v našem zdraví. Právě proto si můžete nakapat na dřevěné vonítko kvalitní esenciální olej od české firmy. 

  

Přívůně

Silice či esenciální oleje a vonné přírodní oleje dodává kvalitní česká firma. Proč jsme zvolili právě rostlinné vonné oleje a silice? Odpověď je jednoduchá. Pro své účinky se esenciálním olejům přezdívá srdce rostlin.

 

Esenciální oleje mohou vznikat ve všech částech rostlin od květů po kořeny. Tyto oleje se diametrálně liší od běžných rostlinných olejů (například slunečnicového) především v tom, že se jedná o silně koncentrované komplexní látky s multifunkčními vlastnostmi.

 

Ovlivňují naše emoce, psychiku a náladu. Proto jsme EO podporující koncentraci zvolili právě do koncentrolu a soustřeďolu. A pak tu máme oleje vonné - připravené z přírodních zdrojů, ale samy o sobě se v přírodě nevyskytují. Všechny přívůně jsme pečlivě vybírali tak, aby voněly i co nejvíce mlsným nosíčkům. Heslo Ballancde zní: voňavě a stylově!

 

Zpět do obchodu