Black Ballance Diffu

Pro milovníky aromaterapie jsme do sortimentu zařadili i keramické a dřevěné aroma difuzéry. Tento designový černý difuzér je i ozdobou Vaší domácnosti. Provoní Vám domov nebo kancelář, a prostor tak bude zase o něco útulnější a příjemnější. Lze využít také v ložnici či dětském pokoji, při józe a relaxaci. Funguje i jako zvlhčovač vzduchu. Má velmi jednoduché použití - nádobku na vodu naplňte po vyznačenou rysku, nakapejte esenciální olej a přiklopte. Dle toho, co od produktu očekáváte, kapejte množství kapek. Doporučujeme 3 - 5 kapek esenciálního oleje. Pokud chcete nabudit a zvýšit koncentraci, doporučujeme z Ballance nabídky kompozici KONCENTROL. Na zpříjemnění domácí atmosféry třeba MANDLOVÝ KVĚT a na zimní období ZÁZVOROVÝ POMERANČ. 

 

Skladem
1 989 Kč –20 % 1 589 Kč
0X0A5083
1 989 Kč –20 %

o produktu: má nastavitelná LED světýlka, pracuje až 6h, kapacita 300ml, materiál: keramika + PP + ABS, napětí 100-240V, 50-60Hz, velikost produktu 120*205mm,

Údržba: Nenechávejte vodu s olejem v difuzéru stát dlouhodobě, produkt se tak zanese a nebude správně fungovat. Ideální je po každém použití difuzér vytřít hadříkem s jedlou sodou a octem.

NASTAVENÍ ČASU / NASTAVENÍ MLHY: Nepřetržitě 1H/2H. Dlouhým stisknutím tlačítka mlhy vyberte hustotu mlhy, zvuk B pro vysokou mlhu a zvuk BB pro nízkou mlhu. Difuzér přestane automaticky fungovat, jakmile dosáhne nastaveného času. Díky nové technologii pracuje zvlhčovač tišeji.  Nebude Vás rušit, když pracujete nebo spíte.

Zpět do obchodu