SVÍČKA SMALL BLACK

SVÍČKA 100 ml v černém dekoru ve vlastnoručně tvořené dóze s víčkem. Každá svíčka je originál. Žádnou formu nejde udělat stejnou, protože se do hmoty přidává pigment a vše závisí na rozmíchání pigmentu do hmoty. V ruce tedy vždy budete mít originál. Jedná se o ekologický materiál. Doba hoření je cca 20h v závislosti na podmínkách.

 

Svíčky z mé dílničky jsou tvořeny ze 100% sojového vosku a 100% esenciálních olejů (kromě vanilky, která je ve formě přírodního vonného oleje). Moji prioritou je, aby Vám svíčky zajistily prostor s čistým vzduchem bez škodlivých látek, nabudily příjemnou atmosféru, pohodlí a teplo domova. Vše vyrábím sama s veškerou péčí a kladu důraz na kvalitní ingredience.

UPOZORNĚNÍ: dodací lhůta se může lišit v závislosti na tom, zda je svíčka odlitá či nikoliv. Nádoba tvrdne od odlití 7 dnů. Na objednávku se svíčkou tedy můžete pár dnů čekat.

Vůně
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
285 Kč
Kategorie: Svíčky
SVÍČKA SMALL BLACK
Novinka

 

Nechte svíčku hořet tak dlouho, aby se rozpálila co největší plocha vosku. Nenechávejte svíčku hořet až do úplného konce, aby nedošlo k prasknutí nádoby.

Svíčku zhasněte sfouknutím a následným přimáčknutím knotu. 

Když se objeví ve svíčce vzduchová bublina, není to závada. Je to jen důkaz, že nepoužívám při výrobě aditiva – odstraňovače vzduchových bublin. Svíčku nenechávejte hořet bez dozoru. Případné ,,mramorování“ povrchu není vadou. Je přirozeným projevem esenciálních olejů.

Svíčku zapalujte mimo průvan. Svíčku umístěte na bezpečné místo mimo závěsy, záclony či jiné materiály, které by mohly snadno vzplanout.

Nedodržení bezpečnostních pokynů a špatné zacházení se svíčkou není důvodem k reklamaci.

 

BÍLÉ VÁNOCE - kořeněná, sladce vanilková vůně

 
Zpět do obchodu