Light Wood Ballance Diffu

Pro milovníky aromaterapie jsem do sortimentu zařadila i keramické a dřevěné aroma difuzéry. Tento bambusový difuzér je i ozdobou Vaší domácnosti. Provoní Vám domov nebo kancelář, a prostor tak bude zase o něco útulnější a příjemnější. Lze využít také v ložnici či dětském pokoji, při józe a relaxaci. Funguje i jako zvlhčovač vzduchu. Má velmi jednoduché použití - nádobku na vodu naplňte po vyznačenou rysku, nakapejte esenciální olej a přiklopte. Dle toho, co od produktu očekáváte, kapejte množství kapek. Doporučuji 3 - 5 kapek esenciálního oleje. Pokud chcete nabudit a zvýšit koncentraci, doporučuji z Ballance nabídky kompozici KONCENTROL a SOUSTŘEĎOL. Na zpříjemnění domácí atmosféry třeba GENTLEMAN a na zimní období ZÁZVOROVÝ POMERANČ. 

 

Skladem
1 895 Kč

o produktu: má nastavitelná LED světýlka, pracuje až 8h, kapacita 160ml, materiál: bambus + PP, napětí 100-240V 50/60 Hz, velikost produktu 95*150mm

Údržba: Nenechávejte vodu s olejem v difuzéru stát dlouhodobě, produkt se tak zanese a nebude správně fungovat. Ideální je po každém použití difuzér vytřít hadříkem s jedlou sodou a octem.